Gemeente Deventer

Deventer Werktalent
In Deventer Werktalent werken gemeente Deventer en Konnected samen om meer mensen met een vraag om werk te koppelen aan werkgevers. Met deze krachtenbundeling zorgen we voor duurzame verbindingen.

Werkgeversdienstverlening
Vanuit de regionale samenwerking FactorWerk wijzen de accountmanagers u graag de weg en regelen alles wat u nodig heeft. Daarnaast kunt u bij hen terecht voor kosteloos advies, werving en selectie.

Neem contact op met een van de werkmakelaars.

Lies Philippo 06-55107198 lies@deventerwerktalent.nl
Renate Smit 06-41344161 renate@deventerwerktalent.nl
Marc van Zanten 06-23121670 marc@deventerwerktalent.nl
Froukje Witteveen 06-54202550 froukje@deventerwerktalent.nl
Ingrid Dalhuisen 06-41339156 ingrid@deventerwerktalent.nl
Martijn Harmsen 06-29591748 martijn@deventerwerktalent.nl
Rinse van den Ende 06-31741257 rinse.vandenEnde@uwv.nl
Zorg & welzijn
Suzanne Welbergen 06-52699397 suzanne.welbergen@uwv.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FactorWerk
FactorWerk is een samenwerking tussen verschillende organisaties in de arbeidsmarktregio Stedendriehoek en Noord–Veluwe.

U kunt uw vraag ook direct stellen via het centrale servicepunt van FactorWerk
contact@factorwerk.nl

Arnold en Daniël
Autoschade Hagen, Apeldoorn
Cor en Chantal
Cor Rijken Verpakkingen, Apeldoorn
Gerard en Anna
Exegi, Apeldoorn
Aisha & Carin
Vlindar, ’t Harde
Tjeerd & Pepijn
Crêpes & Smoothies, Deventer
Marieke & Siem
Bakkerij Nollen, Lochem
Peter & Mart
Haafkes Veldwachter, Deventer
Ryan & Mark
ACM Fleetforce, Putten
Klaasje & Jan
Auping, Deventer
Peter & Iwan
Burton Car Company, Zutphen
Maxim & Sander
van Celectric, Harderwijk

Neem via deze interactieve kaart contact op met de voor u dichtstbijzijnde accountmanager.



Kaart zeewolde putten ermelo harderwijk nunspeet elburg apeldoorn epe olst-wijhe voorst deventer lochem zutphen brummen