Gemeente Epe

De vier eindverantwoordelijke key-accountmanagers van het UWV en Lucrato zijn aanspreekpunt voor werkgevers uit Epe voor de werkgeversdienstverlening

Albert Mein 06-27189081 a.mein@lucrato.nl
Erik Schrijver 06-13405945 e.schrijver@lucrato.nl
Edith Sprikkelman 06-15061360 edith.sprikkelman@uwv.nl
Mieke Hendriks 06-53314104 m.hendriks@lucrato.nl

Daarnaast heeft Epe een consulent van Werkbedrijf Lucrato

Paulien Enderink 06-51881801 p.enderink@lucrato.nl
Zorg & welzijn
Suzanne Welbergen 06-52699397 suzanne.welbergen@uwv.nl

Werkbedrijf Lucrato
Werkbedrijf Lucrato zorgt voor een duurzame match tussen werkgevers en werkzoekenden met een afstand tot werk. We kijken anders naar het werk dat gedaan moet worden en naar de mensen die het werk uitvoeren. Elkaar verrijken, dat is het doel. Samen zorgen we voor winst en werkplezier voor iedereen. Werkbedrijf Lucrato is in februari 2017 ontstaan uit een samenvoeging van Felua-groep en een deel van Werkplein Activerium van gemeente Apeldoorn.

FactorWerk
FactorWerk is een samenwerking tussen verschillende organisaties in de arbeidsmarktregio Stedendriehoek en Noord–Veluwe.

U kunt uw vraag ook direct stellen via het centrale servicepunt van FactorWerk
contact@factorwerk.nl

Arnold en Daniël
Autoschade Hagen, Apeldoorn
Cor en Chantal
Cor Rijken Verpakkingen, Apeldoorn
Gerard en Anna
Exegi, Apeldoorn
Aisha & Carin
Vlindar, ’t Harde
Tjeerd & Pepijn
Crêpes & Smoothies, Deventer
Marieke & Siem
Bakkerij Nollen, Lochem
Peter & Mart
Haafkes Veldwachter, Deventer
Ryan & Mark
ACM Fleetforce, Putten
Klaasje & Jan
Auping, Deventer
Peter & Iwan
Burton Car Company, Zutphen
Maxim & Sander
van Celectric, Harderwijk

Neem via deze interactieve kaart contact op met de voor u dichtstbijzijnde accountmanager.



Kaart zeewolde putten ermelo harderwijk nunspeet elburg apeldoorn epe olst-wijhe voorst deventer lochem zutphen brummen